SIK SORULAN SORULAR

Alçıkart, Alçıkartpro ve Alçıkartusta nerelerde geçerlidir ve kullanılabilir?
Dalsan'ın Alçıkart sistemine üye bayilerinde ve sistem tanımlanmış Dalsan bayisi olmayan Alçıkart hamili satış yapan müşterilerimizden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Alçıkartusta başvuru formu gönderdim, kartım ne zaman elime ulaşır?
Alçıkartusta başvuru formunuz Dalsan’a ulaştıktan sonra, en geç 2 hafta içinde kartınız adresinize gönderilecektir.

Kartımda biriken puanları nasıl öğrenebilirim ?
Biriken puanları Dalsan'ın üye bayilerinden, kart numarası ve şifresi ile www.alcikart.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Alçıkart ‘ım kayboldu, ne yapmalıyım?
Kayıp ya da hasarlı kartla ilgili www.alcikart.com.tr adresine başvurmanız ya da 444 1932 Alçıkart Müşteri Hizmetleri Danışma Hattı’ı aramanız yeterli olur.

Hediye katalogu’ndan talep edilen hediye kaç gün sonra elime ulaştırılabilir?
Hediye talebiniz elimize ulaştıktan sonra en geç 15 gün içinde hediyeniz adresinize teslim edilecektir.

Hediye katalogu’ndan talep ettiğim hediye hasarlı geldi, ne yapmalıyım?
Talep etmiş olduğunuz hediyeler size ulaştığında kargo teslim evrakını imzalamadan önce mutlaka paketi açarak ürünü kontrol ediniz*. Hasarlı gelen hediyeleriniz ile ilgili detaylı bilgi için 444 1932 no’lu Alçıkart Müşteri Hizmetleri Danışma Hattı’ı arayarak müşteri danışmanlarımıza konuyu iletiniz.* Teknik servis tarafından kurulumu yapılacak hediyelerin sadece ambalajının düzgün ve hasar almamış olduğunu kontrol ediniz. Ambalajı teknik servis kurulum yapana kadar açmayınız.

Hediye katalogu’ndan talepte bulunduğum hediye arızalandı, ne yapmalıyım?
Talepte bulunulan hediye arızalandığında ürün kutusundan çıkan garanti belgesi ve ürünle birlikte size gönderilen irsaliye ile en yakın servise giderek arızalı ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.* Garanti belgesi olmayan ürünler için mutlaka ürün ile birlikte gelen irsaliye belgesi saklanmalıdır.

Alçıkart sisteminde biriken puanlar hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kazandığınız puanlar takip eden 12 ay içerisinde geçerlidir. Kullanılmayan puanlar kazanılan ilk puandan başlayarak silinir.

Web Dizayn