Alçıkart Sistemi…

Sistemde üç adet kart bulunmaktadır.

Alçıkart, Dalsan’a yapılan başvurular sonucunda müşterilerimize Garanti Bankası tarafından verilen bir kredi kartıdır.

Alçıkartpro, usta dışında Dalsan'dan malzeme alıp satan veya uygulayan müşterilerimizin puan kartıdır.

Alçıkartusta, ustalarımızın bayilerimizdenyaptıkları alışverişlerde puan biriktirerek, biriktirdikleri bu puanlar sonucunda hediyeler kazanmasını sağlamaktadır.

Alçıkart, sektör için yeni bir ödeme kartıdır.

Alçıkart sahibi olan müşterilerimiz, sisteme üye olan Dalsan bayilerinden istedikleri her türlü malzemeyi alırken ödemeyi bu kartla yapabilecekler. Ayrıca belirli Dalsan ürünlerini alırken puan kazanma imkanına da sahip olacaklar. Bu puanlar daha sonra www.alcikart.com.tr adresinden birbirinden özel hediyeler seçilirken kullanılacaktır. Alçıkart sistemi, www.alcikart.com.tr üzerindeki kapsamlı bir yazılım ile çalışmaktadır. Alçıkart, bayimizde satılan diğer ürünleri satın alınırken de kullanılabilir.

Hem siz hem de müşterileriniz kazansın!

Alçıkart sahibi müşterilerimiz, alçıkartusta sahibi kendi müşterilerine satış yaparken puan kazandırabilecektir. Tek yapılması gereken www.alcikart.com.tr adresine kart numarası ve şifre ile giriş yapmak ve satılan ürünleri alçıkartusta numarasına işlemektir. Böylece hem siz hem de müşteriniz kazanacak.

Alçıkartusta ile bolca hediye ve prestij ustaları bekliyor!

Bu kart ile ustalarımız, bayilerimizden ve Dalsan bayisi olmadığı halde alçıkart sistemine dahil olan müşterilerimizden yaptıkları alışverişlerde puanlar kazanmakta ve birbirinden değerli hediyelere sahip olma fırsatı yakalamaktadır.

 Puanımı nasıl öğrenebilirim?

Kazanılan puanlar kart sahiplerinin cep telefonuna alışveriş yaptığı anda sms olarak gelecektir. Size verilen şifre ile www.alcikart.com.tr adresine kart numaranız ile giriş yaparak toplam puanınızı öğrenebileceğiniz gibi, bayilerimizden veya 444 1932 nolu Alçıkart Sistemi Müşteri Hizmetleri Hattı’nı arayarak da puan durumunuzu öğrenebileceksiniz.

Alçıkart ile hediyelere sahip olmak için:

Bu katalogdaki hediye ürünler, geniş hediye yelpazemizin sadece bir bölümünü kapsar. Daha fazla hediye seçeneğini görmek için www.alcikart.com.tr adresini ziyaret ederek istediğiniz hediyeyi seçebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Katalogdan hediyenizi seçtikten sonra, en arka sayfada bulunan talep formunu doldurup Kızılcaşar Mah. 1184. Cadde No:22/1 İncek 06830 Gölbaşı Ankara adresine yollayabilir veya (312) 341 26 40 numaralı faksa gönderebilirsiniz.

Web Dizayn